Скупка авто субару 

Скупка авто субару.Сьогодні наш менеджер перебуваючи на авторинку повідомив що до нього підійшов клієнт на ринку і запропонував за програмою скупка авто викупити субару форестер, що продає його вже кілька місяців і не може продати так як автомобіль субару специфічний і дорогий в обслуговуванні його не хочуть купувати. Пояснивши клієнту що ціна викупу авто за програмою скупка авто буде нижче ніж ринкова на увазі специфічності автомобіля.

Читать дальше

Скупка авто Хюндай 

Скупка авто Хюндай Вчора ввечері нам запропонували викупити авто Хюндай білого кольору з дизельним мотором за програмою скупка авто. Домовившись на ранок, клієнт показав даний автомобіль. Мало місце не дбайливе використання даного автомобіля, по кузову була велика кількість дрібних подряпин.

Читать дальше

Викуп авто бмв  

Викуп авто бмв Вранці Після дзвінка клієнта пропонує за програмою викуп авто, викупити його автомобіль бмв. BMW X5 виявився 2017 р.в., практично новий, ще на офіційній гарантії. Викуп авто викуповує як нові автомобілі так і нові.

Читать дальше

Скупка авто Шкода 

Скупка авто Шкода Неможливо, можливо! Це стосується одного нашого клієнта, який звернувся до нас через нашу сторінку в інтернеті. У клієнта Шкода 2006 року і по роках і за станом як виявилася не нова.

Читать дальше

Скупка авто ауди 

Сьогодні нам подзвонив клієнт запропонував ауді за заниженою ціною, сам запропонувавши продати авто за програмою скупка авто, попросивши розповісти докладніше, виявилося, що автомобіль з великими технічними проблемами.

Читать дальше

Скупка авто Mersedes 221 

 

Сьогодні за програмою «скупка авто» був викуп мерседес 221 угода пройшла без особливих проблем.

Читать дальше

Викуп Авто Toyota Camry 

Ще один клієнт звернув В компанію Автовикуп з пропозіцією, продати Toyota Camry терміново.

Читать дальше

Викуп автомобіля Honda CRV 

 

Вчора була угода по викуп honda Cr-v просто не встигли додати відповідну новина на сайті автовикуп. 

Читать дальше

Автовикуп  Lexus GS300

Сьогодні до нас зателефонувала жінка і попросила продати лексус жс 350  

Читать дальше

Выкуп авто Volkswagen Passat 

Ранок почався з дзвінка клієнта в авто викуп з пропозицією продам фольксваген пасат б6

Читать дальше
Загрузить еще